درباره ماارسال شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶

با نسیم شو " کلیک کن ، راحت شو"

ما در نسیم شو خدمات آنلاین عکاسی و فیلمبرداری از هر نوع مراسمی (اعم از همایش ها، جشنواره های فرهنگی، رونمایی و افتتاحیه، سمینار و کارگاه های آموزشی، برنامه های مدارس و مراکز آموزشی، مراسم و جشن های سازمانی، تولد و مهمانی و جشن های خانوادگی در محیط های عمومی، یادواره شهدا و محافل قرآنی و ... ) رو انجام میدیم . پکیج های مختلف  عکاسی و فیلمبرداری ما  متناسب با هر بودجه ایی  آماده شدن. برای استفاده از خدمات ما کافیه  عضو سایت بشین و بعد پکیج مورد نظرتون رو سفارش بدین ، به محض سفارش کارشناسان ما با شما تماس می گیرن  تا هماهنگی های لازم برای حضور عکاس و فیلمبردار حرفه ایی رو برای برنامه شما انجام بدن.

بعد از سفارش و انتخاب هزینه ی پکیج رو بصورت اینترنتی و با کارت های عضو شتاب میتونین پرداخت کنین.

 

در هر مرحله ، در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال می تونین با شماره۲۶۷۰۵۳۳۲-۰۲۱ تماس بگیرین و از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید. 

 


- قراره کارگاه آموزشی یکی دو روزه برگزار کنین و میخوایین ازش عکس وفیلم خوب و درست حسابی داشته باشید تا به شرکت کننده ها بدین یا توو فضای مجازی ازش استفاده کنین؟

 اگر دنبال عکس و فیلم خوب از برنامه تون هستید تیم های حرفه ایی عکاسی و فیلمبرداری نسیم شو آماده هستن تا با تمام توان این کار رو با تضمین بهترین کیفیت و قیمت هایی باور نکردنی براتون انجام بدن

 شعار نسیم شو اینه که " کلیک کن ، راحت شو "

نسیم شو زیر مجموعه کانون و شرکت تبلیغاتی نسیم سبز تصویر با مجوزهای ذیل میباشد :

به شماره ثبت ۳٨۵۴۴٨

و با مجوز ارشاد به شماره ۳۱٨۲ .