درباره ماارسال شده در تاریخ ۰۷ مهر ۱۴۰۲

 

به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه در حوزه فیلمبرداری و عکاسی حرفه‌ای از رویداد ها و مراسم مختلف، در "نسیم شو" بستری فراهم کردیم تا شما بتونید با صرف کمترین زمان و بصورت آنلاین، خدمات عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای رو تو برنامه‌هایی همچون مهمانی و جشن‌های خانوادگی، تولد، ولیمه و ترحیم، مدارس و مراکز آموزشی، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی، رونمایی و افتتاحیه، مراسم و جشن سازمانی، جشنواره ها و.... به راحتی و با قیمت مناسب سفارش بدید. 
علاوه بر این، برای افرادی که تو حوزه‌ی فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای هستن، این امکان رو فراهم کردیم تا بتونن با ما همکاری کنن و عضوی از تیم کار بلد "نسیم شو" باشن. 
"نسیم شو" در سراسر ایران سعی داره به افرادی که به عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای نیاز پیدا می‌کنن، خدمات با کیفیتی ارائه بده و به کارش تعهد داشته باشه و برای این تعهد، کلیه ی مجوز ها رو دریافت و مراحل قانونی رو طی کرده.
شما با عضویت در "نسیم شو" و انتخاب هر کدام از بسته‌ها می‌تونید سفارش خودتون رو ثبت کنید. در هر مرحله، در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال می تونین با شماره ۴۴۳٨۳۲۳۵ تماس بگیرین و از راهنمایی و مشاوره‌ی کارشناسان ما بهره مند بشید.
"نسیم شو" زیر مجموعه کانون و شرکت تبلیغاتی نسیم سبز تصویر با ۲۱ سال تجربه است که دارای مجوزهای زیر است:
شماره ثبت ۳٨۵۴۴٨
مجوز ارشاد به شماره ۳۱٨۲