چگونه مراسم افتتاحیه موفق برگزار کنید


چگونه مراسم افتتاحیه موفق برگزار کنید
ارسال شده توسط : رؤیا سلطانی     در : ۱۲ آذر ۱۳۹۶     در : افتتاحیه و رونمایی
  ۱۶۶۰   |     ۰  
چگونه مراسم افتتاحیه موفق برگزار کنیدمراسم افتتاح فروشگاه شرکت شما این اجازه را می‌دهد که درها را باز کنید و به مشتریان بالقوه در داخل محیط خود خوشامد بگویید. این رخداد به شما فرصت می‌دهد محصولات و خدمات خویش را به عنوان بخشی از مؤلفه بازاریابی طرح کسب و کار خود نمایش دهید. برگزاری سریع یک مراسم افتتاحیه در دقیقه نود، احتمالاً به معنای اتلاف وقت و پول شما است. کار خود را با برنامه‌ریزی جزییات مراسم خیلی زودتر از زمان باز کردن کسب و کار خود برای تضمین مراسمی بزرگ آغاز کنید.


۱.شناسایی گروه هدفی که می‌خواهید در مراسم افتتاحیه شرکت کند. مشتریان معمول که انتظار دارید به دفعات با کسب و کار شما در ارتباط باشند مثلا  اگر فروشگاه پوشاک کودک دارید ، والدین  بچه‌‌‌های کوچک مشتریان دائمی شما خواهند بود.


۲.مراسم افتتاحیه را در طول هفته و زمانی در سال برنامه‌ریزی کنید که افراد به خاطر دیگر تعطیلات یا فعالیت‌های مشغول نباشند. زمانی را انتخاب کنید که دارای بهترین کارآیی برای مخاطبان  هدف شما باشد. به عنوان مثال، اگر فروشگاه محصولات آموزشی ویژه معلمان را آغاز می‌کنید، مراسم افتتاحیه را در طول تابستان یا در ساعات اولیه غروب و در زمانی که معلمان در مدرسه نیستند برنامه‌ریزی کنید.


۳.مراسم افتتاحیه را از طریق مطبوعات، تابلوها، آگهی‌های رزونامه و.... تبلیغ کنید. در روز مراسم، تابلوهای بزرگ، بادکنک، بنر و دیگر اقلام تبلیغاتی را برای جلب توجه به کسب و کار خود به  کار بگیرید.


۴.نمایندگان مرتبط با کسب و کار مانند شهردار، اعضای شورای شهر، اعضای اطاق بازرگانی، خبرنگاران محلی، تبلیغ‌کنندگان کسب و کار و مالکان کسب را در صنایع مرتبط دعوت نمایید. به  عنوان مثال، اگر یک بوتیک عروسی باز می‌کنید، از متخصصان گل‌آرایی یا دکوراتورهای کیک و شیرینی نیز دعوت نمایید.


۵.رخدادها و فعالیت‌ها مانند قیچی کردن روبان را برای مهمانان خود برنامه‌ریزی نمایید. رخدادهایی خاص برای کسب و کار خود مانند تست طعم و مزه برای کسب و کار کترینگ غذا را در نظر  بگیرید.


۶. در طول مراسم افتتاحیه برای ترغیب حضار به امتحان کردن کسب و کار خود، تخفیف یا قیمت‌های ویژه پیشنهاد دهید. برای ترغیب به حضور افراد بیشتر، جایزه تعیین کنید .


۷. خوراکی‌هایی همچون تنقلات یا چاشنی‌ها را در مراسم افتتاحیه در نظر بگیرید .


۸. اطلاعات مربوطه به شرکت خود را برای همه حضار بفرستید از جمله اطلاعات تماس، نشانی وب‌سایت، و سرفصل محصولات یا خدمات. اگر بودجه شما اجازه می‌دهد، یک کیف یا هدیه کوچک به همه افراد مرتبط با کسب و کار خود اعطا کنید.

 

۹. از گروه های فیلمبرداری و عکاسی نسیم شو بخواهید مراسم شما را ثبت و ضبط کنند .مطالب ما را به آسانی برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

جستجو در مجله

بنر نسیم سبز تصویر


مطالب مرتبطچطور مراسم افتتاحیه خوب برگزار کنیم
موضوع: افتتاحیه و رونمایی
چطور مراسم افتتاحیه خوب برگزار کنیم
۲۲ مهر ۱۳۹۶

در دنیای امروز، تبلیغات نقش مهمی در موفقیت یک کسب و کار داره. قدم اول در شروع هر کاری بسیار مهمه. اینکه خودتونو چطور به مشتریانتون معرفی کنین تا بیشتر از رقبای خود دیده بشید. یکی از بهترین روش ها برای شروع کسب و کار برگزاری مراسم افتتاحیه است.

18 نکته برای افتتاحیه باشکوه کسب و کار شما
موضوع: افتتاحیه و رونمایی
18 نکته برای افتتاحیه باشکوه کسب و کار شما
۱۳ آبان ۱۳۹۶

در این جا 18 نکته راهنما و ایده برای برنامه ریزی مراسم افتتاحیه پیشنهاد شده که خواندن آن را به شما توصیه می کنیم.

چگونه مراسم افتتاحیه موفق برگزار کنید
موضوع: افتتاحیه و رونمایی
چگونه مراسم افتتاحیه موفق برگزار کنید
۱۲ آذر ۱۳۹۶

مراسم افتتاح فروشگاه شرکت شما این اجازه را می‌دهد که درها را باز کنید و به مشتریان بالقوه در داخل محیط خود خوشامد بگویید. این رخداد به شما فرصت می‌دهد محصولات و خدمات خویش را به عنوان بخشی از مؤلفه بازاریابی طرح کسب و کار خود نمایش دهید.