قدرت عکس


قدرت عکس
ارسال شده توسط : رؤیا سلطانی     در : ۲۸ آذر ۱۳۹۶     در : مهمانی خانوادگی ، تولد ، عکس و عکاسی ، فیلم و فیلمبرداری
  ۶۳۵   |     ۰  

آخرین بروز رسانی : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
قدرت عکسانسان ها از گذشته تا به امروز به این فکر بودن که چگونه لحظه هاشون رو ثبت کنن. تا اینکه بشر اختراع شیرینی بنام دوربین رو  بوجود آورد.


بارها شده که وقتی پا توی خونه ی مامان بزرگ میذاریم یه سری هم به عکسای قدیمی میزنیم و دنبال خاطرات خوب گذشته مون میگردیم و کلی از رفتن به گذشته لذت میبریم .عکسا رو به هم نشون میدیم و کلی راجع بهشون میگیم و میخندیم یا حتی گریه می کنیم.بعضی آدمای توی عکسا دیگه بینمون نیستن و با دیدنشون یاد و خاطره شون برامون زنده میشه.ما هم وظیفه داریم یادگاری هایی رو برای نسل های آیندمون بجا بذاریم و چه یادگاری بهتر از عکسای قشنگ خونوادگی.

 

عکسا و آلبومای خونوادگی مثل یک بایگانی خاطرات و محرکایی برای یادآوری مکان ها و آدما و اتفاقات عمل میکنن.حفظ و نگهداری خاطرات باعث محکم شدن روابط و تحکیم خانواده میشه و عکسای خانوادگی در این بین بیشترین تاثیر رو بر خونواده داره .قدرت عکس در برانگیختن احساسات ، ایجاد حس نزدیکی و صمیمیت رو نباید دست کم گرفت.

 

به همین دلیل هست که در دنیای ما عکس و عکاسی و فیلمبرداری یا به عبارتی شکار لحظات زندگی یکی از مهم ترین و شاید یکی از ملزومات زندگیه. .پس چقدر خوبه که بدنبال غنی کردن و بیشترین کردن این یادگاری های ارزشمند باشیم.


در این راه نسیم شو در کنار شماست تا بهترین و موندگارترین این لحظات رو براتون ثبت کنه و آلبوم خاطرات شما بیشتر و بیشتر کنه.

 مطالب ما را به آسانی برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

جستجو در مجله

نسیم 1

بنر نسیم 2

بنر نسیم 3


مطالب مرتبطآداب نشستن بر سر میز غذا
موضوع: مهمانی خانوادگی
آداب نشستن بر سر میز غذا
۱۸ مهر ۱۳۹۶

نشستن سر میز یا سفره در مهمانی ها آداب و اصولی دارد که هم میزبان و هم مهمان باید رعایت کنند.حال در برگزاری مهمانی های رسمی و تشریفاتی این قوانین کمی سفت و سخت تر است.این آداب تقریبا در تمام دنیا مرسوم...

مهمانی ، لذت یا عذاب!
موضوع: مهمانی خانوادگی
مهمانی ، لذت یا عذاب!
۱۸ مهر ۱۳۹۶

فرقی نمیکنه فامیل خودمونن یا فامیل همسر! گاهی خواسته یا ناخواسته کارایی می کنیم که آفت روابط فامیلی میشه و لذت روابط را از بین می بره. اگه از روابط قوم و خویشی راضی نیستیم و یا از جایگاه خودمون...

اصول و آداب مهمانی رفتن
موضوع: مهمانی خانوادگی
اصول و آداب مهمانی رفتن
۱۹ مهر ۱۳۹۶

دید و بازدید و سرزدن به دوستان و آشنایان از سنت های خوبیه که بین ما ایرانیان باب بوده و هرچند به دلایل زیاد و در شهرهای بزرگ این رسم دیرینه بسان بسیاری از عادات دیگه ما دستخوش تغییراتی شده ، اما هنوز...