بهترین برنامه ها APPS برای سمینارها، کنفرانس‎ها و جلسات


بهترین برنامه ها APPS برای سمینارها، کنفرانس‎ها و جلسات
ارسال شده توسط : مینا کاظمیان     در : ۲۷ مرداد ۱۳۹۷     در : مراسم سازمانی ، افتتاحیه و رونمایی
  ۴۲۲   |     ۰  

آخرین بروز رسانی : ۱۱ شهریور ۱۳۹۷
بهترین برنامه ها APPS برای سمینارها، کنفرانس‎ها و جلسات


اگر شما می‎خواهید در یک سمینار، کنفرانس و یا یک جلسه صحبت کنید؛ تبلت ها و گوشی‌های هوشمند امکانات خوبی را در اختیار شما می‎گذارند. امروز برنامه ‎ها(APPS) طیف گسترده‎ای را شامل می‎شوند که برنامه ‎های کسب و کار، بهره‌وری، ارائۀ مطالب و ... را در بر می‎گیرد. برنامه ‎های بسیار خوبی وجود دارد که می‏ توانند شما را در داشتن عملکردی بهتر و دستاوردهای قابل توجه در جلسات، کنفرانس‌ ها و سمینار ها یاری نمایند. ما در اینجا تعدادی از این برنامه ‎ها را به شما معرفی خواهیم نمود.

برنامه‎ های مرتبط با نت برداری: این برنامه ها شما را قادر می‎سازد نکات مهم را یادداشت کرده و در هنگام نیاز به آن‎ها رجوع کنید. همچنین شما می‎توانید تصاویری را نیز به نوشته‌هایتان اضافه نمایید و فایل‎ها و لینک‏ های مهم را به پیوست نوشته‎هایتان قرار دهید. همچنین این برنامه ‌ها، یادداشت‎های شما را در فضای ابری(cloud) ذخیره می‏ کنند و این امکان وجود دارد که شما از دستگاه ‎های دیگر خود(لپ تاپ، گوشی همراه، تبلت و...) به آن‎ها دسترسی داشته باشید. علاوه‎براین، امکان به اشتراک گذاشتن اسناد نیز از طریق این برنامه ‎ها برای شما فراهم می‎شود. در زیر برخی از کاربردی‎ترین و بهترین این برنامه ‏ها معرفی شده است:

Microsoft OneNote: office.microsoft.com/en-au/onenote

Google Keep: keep.google.com

DropBox: www.dropbox.com

Evernote: evernote.com

برنامه‌ های مشارکتی و به اشتراک گذاری: این برنامه‌ ها(توییتر و اینستاگرام) به شما این امکان را می ‏دهد که رویداد های خود را اطلاع رسانی نمایید و پیام‎هایی کوتاه و مختصر در مورد آن بنویسید. شما می‎توانید با استفاده از یک هشتگ بسیاری از مسائل را پیگیری کنید. برنامه‎ای نظیر اینستاگرام نیز یک بستر تصویری برای به اشتراک گذاشتن عکس‎ های رویداد و اسلایدهای ارائه شده در اختیار شما می‎گذارد.

Twitter: twitter.com/download

Instagram: instagram.com

برنامه‎ های مرتبط با سازماندهی: این برنامه ‌ها به شما این امکان را می‎دهد که زمان برگزاری جلسه یا رویداد مورد نظرتان را به افراد مورد نظر اطلاع دهید. همچنین  قابلیت همگام سازی با سایر دستگاه‎ های شما را دارد و می‏ توانید از برنامه‎ های خود در هر زمانی مطلع باشید. علاوه براین، می‎توانید جلساتتان را نیز برنامه‏ ریزی کنید.

Microsoft Outlook: www.microsoft.com/en-au/outlook-com

Google Calendar: www.google.com/calendar

Doodle: doodle.com

برنامه‎ های مرتبط با ارائه دادن: این برنامه ‎ها تمام امکانات مورد نیاز شما(متن، تصاویر، انیمیشن و موارد دیگر) برای یک ارائۀ عالی را فراهم می‎کنند و قابلیت همگام سازی با سایر دستگاه ها را دارند. شما می‎توانید با کمک این برنامه ‎ها ارائۀ خود را ویرایش نمایید. برنامه‎ای چون SlideShare نیز فرصت مناسبی برای مشاهدۀ ارائۀ شما توسط دیگران فراهم می‏ کند.

Microsoft PowerPoint: office.microsoft.com/en-au/powerpoint

Google Slides: www.google.com.au/slides

Keynote: www.apple.com/au/mac/keynote

SlideShare: www.slideshare.net/about

Prezi: prezi.com

برنامه‏ های مرتبط با ویدیو کنفرانس: شما می ‏توانید با کمک این برنامه ‎ها تماس‎های ویدیویی رایگان با گروهی از افراد داشته باشید، این ابزارها برگزاری جلسات را برای شما ساده‎تر کرده و سفرهای کاری را به حداقل رسانده‎اند. این برنامه‎ ها قابلیت کاربرد در کامپیوتر و یا گوشی همراه را دارند و به شما این امکان را می‏ دهد که دیگر محدود به یک مکان نباشید و از هر کجا بتوانید کار خود را انجام دهید و حتی شما امکان ذخیره کردن ویدیوی خود و به اشتراک گذاری آن در زمانی دیگر را دارید.

GoToMeeting: www.gotomeeting.com.au

Google Hangouts: www.google.com

Oovoo: www.oovoo.com

Skype: www.skype.com

برنامه های مرتبط با شبکه ‌سازی(برقراری ارتباط): شما می‏ توانید از طریق این برنامه‎ ها با افرادی آشنا شوید که وجوه مشترک کاری با شما دارند و از کارهایی که انجام داده‎اند و همینطور نقش شغلی آن‎ها مطلع شوید. علاوه براین، می‏ توانید از رویدادهای مرتبط با صنعتی که در آن فعال هستید آگاهی کسب کنید.

LinkedIn: www.linkedin.com

Meetup: www.meetup.com

این برنامه‏ ها را امتحان کنید و ببینید کدامیک برای کسب و کار شما مناسبتر و کاربردی‌تر است. آن‎ها را دانلود و سپس به کار بگیرید و از انجام کارهایتان بیش از پیش لذت ببرید. امیدواریم این برنامه ‎ها در جلسات، کنفرانس‎ها و سمینارهای بعدی برای شما مفید واقع شوند.

منبع: www.saxonsgroup.com.auمطالب ما را به آسانی برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

جستجو در مجله

نسیم 1

بنر نسیم 2

بنر نسیم 3


مطالب مرتبطپنج گام تا برگزاری یک همایش موفق
موضوع: مراسم سازمانی
پنج گام تا برگزاری یک همایش موفق
۱۸ مهر ۱۳۹۶

بطور کلی همایش به جلسه ایی با حضور چندین نفر اطلاق می شود که پیرامون موضوعی خاص بحث و تبادل نظر میکنند.اکثر همایش ها دارای یک یا چند سخران کلیدی است که از افراد برجسته در زمینه های مربوطه می باشند.معم...

تهیه چک لیست برنامه ریزی همایش
موضوع: مراسم سازمانی
تهیه چک لیست برنامه ریزی همایش
۱۹ مهر ۱۳۹۶

برای برگزاریه یک رویداد مهم و موفق، برنامه ریزی یکی از ضروری ترین کارهاست. از اون جایی که برنامه ریزی رویدادهایی مثل همایش و کنفرانس بسیار پیچیده ست و همه ی جزئیات رو نمیشه به خاطر سپرد، در نتیجه قطعا...

۵تکنیک زبان بدن در سخنرانی مراسم
موضوع: مراسم سازمانی
۵تکنیک زبان بدن در سخنرانی مراسم
۱۹ مهر ۱۳۹۶

فارغ از اینکه مراسمی که در اون قراره سخنرانی کنین یک همایش مهمه یا کارگاه آموزشی یا حتی یک مهمانی ساده، اگه از شما بپرسم: «موقع آماده شدن برای یک سخنرانی، چقدر از کل زمان خودتونو به تنظیم زبان ب...