بسته‎های عکاسی خود را جذاب نمایید


بسته‎های عکاسی خود را جذاب نمایید
ارسال شده توسط : مینا کاظمیان     در : ۲۳ مهر ۱۳۹۷     در : عکس و عکاسی
  ۱۳۳   |     ۰  
بسته‎های عکاسی خود را جذاب نمایید


اینکه شما چگونه عکس های مشتریان را به دستشان برسانید؛ همواره یک چالش و موضوع بحث برانگیز است. شما به عنوان یک عکاس می‎توانید از بسته‌‎های منحصر به فرد یا معمولی برای مشتریان استفاده کنید. شما از طریق یک بستۀ عکاسی مناسب می ‏توانید مشتریان را مجذوب خود نمایید. اگر شما عکس‎های حرفه ای خود را که با مهارتی باور نکردنی خلق کرده‎اید؛ با یک بستۀ عکاسی نامناسب به مشتری تحویل دهید؛ ممکن است از ارزش عکس‎ها نزد مشتری کاسته شود. اگر به عنوان یک عکاس قصد دارید که از بسته‎ ‎هایی ویژه برای عکس‎هایتان استفاده کنید؛ باید نیاز مشتریان را به خوبی تشخیص دهید و بدانید که مشتریان شما چه می‎خواهند. این مهارت را به راحتی با گذشت زمان می‎توانید کسب نمایید. در این مطلب ما نیز به نکات و اقداماتی اشاره خواهیم کرد که در این راه به موفقیت بیشتری دست یابید و بسته‎های عکاسی خود را برای مشتریانتان جذاب‎تر گردانید.

پذیرای انتقادات و پیشنهادات مشتریانتان باشید: یکی از نکاتی که در دنیای عکاسی بسیار توصیه می‎شود این است که عکس های خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارید و نظرات آن‌ها را در رابطه با عکس‎هایتان بشنوید. این استراتژی به بهبود کارِ شما کمک شایانی می‎کند. شما می‎توانید در رابطه با بسته‌های عکاسی خود نظرات مشتریان را جویا شوید و سپس بسته‌هایی متناسب با علایق و سلایق آن‎ها طراحی نمایید. یکی از بهترین راه‎ها برای گرفتن بازخور از مشتریان این است که از آن‌ها سؤال بپرسید. این امر در آغاز کار شما بسیار مهم است زیرا شما در ابتدای کار، اطلاعات کافی در رابطه با انواع بسته‎‌ها نخواهید داشت. شما می‎توانید از مشتریان بخواهید تا پیشنهادات خود را با شما مطرح سازند که شامل قیمت‎ها، اندازه‎ها و انواع عکس ‏ها می‎شود. در صورت لزوم هدیه‎ای را برای مشتریان خود در بسته‎های عکاسی‌تان قرار دهید.

سعی کنید برای هر فرد بستۀ خاص خودش را پیشنهاد دهید: در واقع در اینجا شما باید سعی نمایید که همۀ موارد را برای تمامی افراد ارائه نکنید و با هر یک از مشتریان متناسب با شرایطش پیش روید. با تنوع و گسترش بسته‎های عکاسی، شما دیگر مشتریان خود را از دست نخواهید داد. چرا که برای هر نوع نیازی از جانب مشتریان، پاسخی دارید. به مشتریان اجازه دهید که از بین بسته‎های شما، یکی را به انتخاب خودشان تعیین کنند یا حتی به صورت انتخابی تعدادی از آن ‏ها را دریافت نمایند. این امر یک تجربۀ عالی برای مشتری می‌آفریند. نکتۀ حائز اهمیت در این مورد این است که تنوع بسته‏ های عکاسی شما نباید به قدری زیاد باشد که مشتری را دچار سردرگمی کند و در نهایت به دلیل عدم تصمیم‎گیری وی را از خرید خدمات شما منصرف گرداند. بهترین حالت این است که سه یا چهار بستۀ عکاسی داشته باشید که ویژگی‏ های هر بسته به وضوح و با ذکر جزئیات بسته و با قیمت‎هایی روشن بیان شده باشد. برخی پیشنهادات ویژه را نیز در بسته‎های خود بگنجانید.

بسته‎های عکاسی خود را توسعه دهید: حقیقت این است که اگر شما سه یا چهار بسته داشته باشید، بیشتر مشتریان شما بسته‎های بسیار ارزان و بسیار گران را انتخاب نخواهند کرد و طیف وسیعی از آن‎ها بسته‎هایی با قیمتی متعادل را ترجیح خواهند داد. بنابراین، در اینجا کار شما این است که مشتریان خود را تشویق و ترغیب نمایید تا بسته‎هایی با قیمت بالاتر را انتخاب نمایند. یکی از راه‎هایی که در اینجا پیشنهاد می‎شود این است که خدمات و قیمت هر بسته را به تدریج افزایش دهید و کار خود را از بستۀ پایه آغاز نمایید و به منظور جلب توجه مشتریان به گران‎ترین بسته، عوامل تشویقی برای آن‌ها در نظر بگیرید و در دل بستۀ خود برخی خدمات رایگان را بگنجانید. این خدمات در برابر سودی که این بسته‎ها برای شما به ارمغان می ‏آورند؛ بسیار ناچیز هستند اما مشتریان بیشتری را مشتاق به انتخاب این بسته‎ها خواهد کرد. مثلاً این هدیه می ‏تواند شامل یک شاسی رایگان به انتخاب مشتری باشد یا حتی یک آلبوم رایگان به مشتری هدیه دهید. اگر قصد دارید که به مشتریان آلبوم هدیه دهید؛ سعی کنید آلبومی را انتخاب کنید که ارزش عکس های شما را حفظ کند و بالا ببرد. می ‏توانید بر روی آلبوم‎ نام مشتری را حک کنید تا تعهد خود را نسبت به زیبایی و کیفیت به آن‏ ها نشان دهید.

منبع: www.photographytalk.comمطالب ما را به آسانی برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

جستجو در مجله

بنر نسیم سبز تصویر


مطالب مرتبطچند نکته برای عکاسی متفاوت از بچه ها
موضوع: تولد ، عکس و عکاسی
چند نکته برای عکاسی متفاوت از بچه ها
۱۹ مهر ۱۳۹۶

به ‌احتمال‌ زیاد تا حالا عکس‌های زیبایی که برخی والدین در سراسر جهان از فرزندانشون گرفتن رو دیده و تحسین کردین. لازم نیست حتما عکاس حرفه‌ای باشین تا بتونین عکس‌های متفاوت بگیر...

آیا فلاش دوربین عکاسی برای کودکم خطرناکه ؟
موضوع: عکس و عکاسی
آیا فلاش دوربین عکاسی برای کودکم خطرناکه ؟
۱۹ مهر ۱۳۹۶

تا کنون بطورعلمی ثابت شده که فلاش عکاسی چشمان نوزادان رو کور یا کم بینا کنه اما نور فلاش دوربین‌های عکاسی یا موبایل برای نوزاد تازه متولد شده که تازه چشم به این دنیا گشوده و چشمان حساسی داره آزار...

راهکارهایی برای خوش عکس بودن
موضوع: عکس و عکاسی
راهکارهایی برای خوش عکس بودن
۲۲ مهر ۱۳۹۶

همه ما از اینکه در برخی عکس ها بد عکس هستیم، گله داریم. با نگاهی به راهکارهای زیر قادرید از این به بعد در تمام عکس هاتون خوش عکس باشین.