برنامه های جشن دهه فجر امسال مدارس


برنامه های جشن دهه فجر امسال مدارس
ارسال شده توسط : رؤیا سلطانی     در : ۲۸ دی ۱۳۹۶     در : مدارس و مراکز آموزشی
  ۱۰۰۱   |     ۰  
برنامه های جشن دهه فجر امسال مدارس


به گزارش خبرگزاری مهر، درآستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جلسه کمیته فرهنگیان و دانش آموزان ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور نمایندگانی از تشکل های دانش آموزی، سازمان ها و برخی حوزه های ستادی در ساختمان علاقمندان برگزار شد.
مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای تربیتی با اشاره به شرایط پیش آمده،از برگزاری مسابقات تئاتر و سرود ویژه پیروزی انقلاب در مدارس خبردادو افزود: باتوجه به ۴۰ سالگی نهال انقلاب اسلامی و حوادث اخیر، تلاش خواهیم کرد برنامه های گرامیداشت دهه فجر و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سال جاری با شکوه تر از سال های قبل و با حضور پررنگ دانش آموزان برگزار می شود.
علی رمضانی تصریح کرد: اغلب فعالیت های فرهنگی باید به دانش آموزان سپرده شود وتشکل های مختلف دانش آموزی با همدلی وهمگرایی بیشتر برنامه های فرهنگی را اجرا کنندومسولین نقش مدیریتی داشته باشند.
ایجاد ایستگاه های فرهنگی  در مسیر راهپیمایی، اجرای سرودهای دسته جمعی، ایجاد کرسی های آزاداندیشی، برگزاری گفتمان های انقلابی، تهیه وپخش فیلم های مستندانقلابی، معرفی شهید شاخص دانش آموزی وبرپایی نمایشگاه های مدرسه انقلاب در سراسر کشور  از جمله برنامه های ویژه بزرگداشت دهه فجرامسال است که نمایندگان تشکل ها وسازمان های مختلف حوزه آموزش وپرورش ،به تشریح آن پرداختند.

اگر دنبال ایده هایی برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر جشن دهه فجر توی مدرسه تون می گردین پیشنهاد میکنیم مطلب "۴۰ پیشنهاد برای برگزاری جشن دهه فجرمدارس " رو در نسیم شو بخونین.

 مطالب ما را به آسانی برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

جستجو در مجله

نسیم 1

بنر نسیم 2

بنر نسیم 3


مطالب مرتبطراهکارهای افزایش شادی در مدارس
موضوع: مدارس و مراکز آموزشی
راهکارهای افزایش شادی در مدارس
۱۷ مهر ۱۳۹۶

دانش‌آموزان ساعاتی از روز را در مدرسه می‌گذرونن و اگه فضاسازی مناسبی در مدارس انجام بشه، به شاد زیستن فرزندان خود کمک کردیم. ‏شاداب سازی مدارس را بایستی در ابعاد ظاهری و ابعاد معنوی جست...

۴۰ پیشنهاد برای برگزاری جشن دهه فجر مدارس
موضوع: مدارس و مراکز آموزشی
۴۰ پیشنهاد برای برگزاری جشن دهه فجر مدارس
۱۹ مهر ۱۳۹۶

بهمن ماه هرسال مدارس در تکاپوی تدارک مراسم و برنامه هایی برای دهه فجر هستن. برنامه ها و جشن هایی که با مشارکت خود دانش آموزان برنامه ریزی و اجرا میشه. ما در این مطلب پیشنهاداتی را برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم ارائه می‌کنیم.

۸مرحله برنامه ریزی کارگاه آموزشی مفید
موضوع: مدارس و مراکز آموزشی
۸مرحله برنامه ریزی کارگاه آموزشی مفید
۱۹ مهر ۱۳۹۶

وُرکشاپ و یا کارگاه آموزشی‌ به رویدادهای کوتاه‌ مدتی گفته میشه که با هدف آموزش تعداد معدودی از افراد برگزار میشن. وُرکشاپ‌های آموزشی اغلب برای دانش‌آموزان جهت رفع محدودیت‌های...