ایده جعبه هدیه کلاه فارغ‌التحصیلی


ایده جعبه هدیه کلاه فارغ‌التحصیلی
ارسال شده توسط : رؤیا سلطانی     در : ۲۷ دی ۱۳۹۶     در : مهمانی خانوادگی ، تولد ، مدارس و مراکز آموزشی
  ۱۰۲۴۲   |     ۰  
ایده جعبه هدیه کلاه فارغ‌التحصیلی


همیشه وقتی می خوایم به دانش آموزا یا دانشجوها به مناسبت فارغ التحصیلی یا به عنوان جایزه هدیه بدیم به خیلی چیزا فکر میکنیم.مثل خودکار یا خودنویس نفیس یا یک تابلوی زیبا یا .....
اما بیاین صادق باشیم بیشتر فارغ‌التحصیلاها ،چه کوچیک چه بزرگ، هدیه ی نقدی رو به هر چیز دیگه ایی ترجیح می دن. شاید پول به عنوان هدیه چیز زیاد جالبی نباشه اما با اجرای این ایده ساده حتی پول هم تبدیل به یک هدیه ی جذاب برای عزیزان دانش آموز و دانشجو میشه.
معلمای مدرسه هم می تونن از این ایده ساده و کم خرج برای کادو کردن جایزه یا هدیه پایان سال تحصیلی  استفاده کنن.
نسیم شو شیوه ی درست کردن این جعبه های کلاه فارغ التحصیلی رو بهتون میگه.

 

ایده جعبه هدیه کلاه فارغ‌التحصیلی

 

ایده جعبه هدیه کلاه فارغ‌التحصیلی


مرحله ی ۱: کاغذها رو  به اندازه‌های ۵ و ۴.۵ سانتی متر برش بزنید (۱۱ عدد از هر یک). در هر دو رشته، یک خط  ۱۲.۷سانتی متری  از حاشیه ی طرف‌های بلند رسم کنین.


مرحله ی ۲: از برش‌زن استفاده کنین، شماره بگذارین و هر رشته رو در طول خطوط ترسیم شده تا کنین.


مرحله ی ۳: نوارهای باریکی رو در خط شماره گذاری شده ببرین (هر نوار باید ۶ میلیمتر  پهنا داشته باشه).
 

مرحله ی ۴: رشته ی 5 سانتی متری رو دور یک استوانه بپیچین و چسب بزنین تا محکم بشه. وقتی چسب خشک شد، رشته ی ۴.۵ سانتی متر ی رو  دور رشته ی ۵ سانتی متری کاغذ بپیچونید و چسب بزنین تا محکم بشه ـ توجه داشته باشین که این باید کمی بزرگ‌تر باشه تا روی هم قرار بگیرن.
 

مرحله ی ۵: از استوانه ی کوچک‌تر برای ایجاد یک دایره استفاده کنین (به قطر ۸.۲ سانتی متر) و اون رو  از بیرون برش بزنین. انتهای استوانه ی ۵ سانتی متری رو چسب بزنین (در بالای نوار تا خورده). این انتهای جعبه خواهد بود. اجازه بدین خشک بشه (باید یک شی همچون قیچی را در بالای دایره قرار بدین تا به شکلی یکنواخت خشک بشه).
 

مرحله ی ۶: یک مربع ۱۲.۷ در ۱۲.۷ سانتی متری کاغذی برش بزنین. اون رو در بالای نوارها در استوانه ی ۴.۴ سانتی متری چسب بزنین. اجازه بدین خشک بشه (ممکنه نیاز باشه یک شی مثل قیچی رو در بالای دایره قرار بدین تا به شکلی یکنواخت خشک بشه).


مرحله ی ۷: با نخ یک منگوله درست کنین یا منگوله های آمده بخرین.با مقوا یا کاغذ سیاه یک دایره کوچیم ببرین و منگوله رو به همراه دایره به بالای کلاه وصل کنین.


مرحله ی ۸: جعبه رو با پول یا هدیه دیگه ایی که در نظر دارین پر کنید.کادو آمادست!


از این کلاه‌های کوچیک برای نگهداری پول نقد یا کارت‌های هدیه هم میشه استفاده کرد.

 

 

ایده جعبه هدیه کلاه فارغ‌التحصیلی

 

ایده جعبه هدیه کلاه فارغ‌التحصیلی

 

منبع: ohhappyday.com

 

 مطالب ما را به آسانی برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

جستجو در مجله

نسیم 1

بنر نسیم 2

بنر نسیم 3


مطالب مرتبطآداب نشستن بر سر میز غذا
موضوع: مهمانی خانوادگی
آداب نشستن بر سر میز غذا
۱۸ مهر ۱۳۹۶

نشستن سر میز یا سفره در مهمانی ها آداب و اصولی دارد که هم میزبان و هم مهمان باید رعایت کنند.حال در برگزاری مهمانی های رسمی و تشریفاتی این قوانین کمی سفت و سخت تر است.این آداب تقریبا در تمام دنیا مرسوم...

مهمانی ، لذت یا عذاب!
موضوع: مهمانی خانوادگی
مهمانی ، لذت یا عذاب!
۱۸ مهر ۱۳۹۶

فرقی نمیکنه فامیل خودمونن یا فامیل همسر! گاهی خواسته یا ناخواسته کارایی می کنیم که آفت روابط فامیلی میشه و لذت روابط را از بین می بره. اگه از روابط قوم و خویشی راضی نیستیم و یا از جایگاه خودمون...

اصول و آداب مهمانی رفتن
موضوع: مهمانی خانوادگی
اصول و آداب مهمانی رفتن
۱۹ مهر ۱۳۹۶

دید و بازدید و سرزدن به دوستان و آشنایان از سنت های خوبیه که بین ما ایرانیان باب بوده و هرچند به دلایل زیاد و در شهرهای بزرگ این رسم دیرینه بسان بسیاری از عادات دیگه ما دستخوش تغییراتی شده ، اما هنوز...